Výrobca tradičných prírodných masážných přípravkov Konská masť- Osvedčená kombinácia extraktov 25 liečivých bylín zostala zachována, tak isto ako dve varianty – chladivá a hrejivá. 
Po aplikácii urýchľuje nástup účinku a nezanechává na pokožke pocit mastnoty. Konskú gelovú masť ocenia všetci, kterí trpia dlouhodobou alebo príležitostnými bolesťami pohybového aparátu a hľadajú skutečnú úľavu – ako aj pre seniorov, osoby so sedavým zamestnaním či športovcov.
 
Bolesťou kĺbov, svalov či chrbta trpí podľa štatistík najmä seniori a ľudia so sedavým zamestnáním, ale tak tiež aktivní ľudia, či už vrcholový alebo príležitostní športovci. Vlastnosti osvedčenej Konskej masti boli zachované,  obsahuje extrakty z 25 liečivých bylín a je k dostaniu v hrejivej a chladivej variácii. Aktivné látky lepšie dostanú do pokožky a urýchľujú nástup účinku. 
Prešla rozsiahlými spotrebiteľskými testmi – mesiac ju doma testovalo 200 spotrebiteľov zo Slovenska a 93% z nich ju hodnotilo ako vynikajúcu, pre 92% splnili ich očakávania a pocítili úlavu.
Konská masť je dostupná 500 ml balení za 10,00 euro.